Výhodné permanentky + dárek v hodnotě 250 Kč

27/01/2024

Ráda bych Vám nabídla VÝHODNÉ PERMANENTKY jak na relaxační, rekondiční a sportovní masáže, tak na ruční lymfatické masáže.

Relaxační, rekondiční a sportovní masáž

5 VSTUPŮ (60 minut)                              2 900 Kč

Manuální lymfatická masáž

3 VSTUPY (60 minut)                              2 100 Kč

Manuální lymfatická masáž

5 VSTUPŮ (60 minut)                             3 400 Kč

Manuální lymfatická masáž

7 VSTUPŮ (60 minut)                             4 550 Kč

Jako dáreček k nákupu výhodných permanentek jsem si pro Vás připravila balíček výrobků od Hanna Maria Therapy v hodnotě 250 Kč. Podrobnější popis jednotlivých produktů je uveden níže. 

Balíček k permanentkám na ruční lymfatickou masáž obsahuje Bylinný čaj pro ženy - VODA ŽIVOTA (lymfa) a Sprchový gel WILD LAVENDER (200 ml). 

Čaj obsahuje kombinaci bylinek (Přeslička rolní, Měsíček lékařský, Bříza bradavičnatá, Meduňka lékařská, Třezalka tečkovaná, Heřmánek pravý, Jetel luční), která příznivě působí na lymfatický systém. Čaj je vhodný pro denní pitný režim.  

Jemný, účinný sprchový gel na mytí vlasů i pokožky celého těla dodá pokožce jemnost, svěžest a dlouhotrvající vůni.  Vůně obsahuje pouze 100% čistě přírodní éterické oleje z  Levandule pravé, Lavandinu (levandule divoká) a TEA TREE, které pokožce dodávají kromě krásné vůně také pocit rovnováhy s přírodou a vnitřní klid.  

Balíček k permanentkám na relaxační, rekondiční a sportovní masáž obsahuje Čaj pro hluboké uvolnění - ŠTĚSTÍ a Sprchový gel WILD ROSE (200 ml).

Čaj obsahuje vyváženou kompozici bylin, která ztiší zaneprázdněnou mysl, zlepší vaši náladu, přispěje k celkovému hlubokému uvolnění a blahodárně zapůsobí na celé fyzické tělo. Obsahuje bylinky -  Růži, Meduňku lékařskou, Rooibos, Měsíček lékařský, Citrónovou trávu, Pomeranč květ.

Jemný, účinný sprchový šampón na mytí vlasů i pokožky celého těla dodá pokožce jemnost, svěžest a dlouhotrvající vůni.  Vůně obsahuje pouze 100% čistě přírodní éterické oleje z Růže, Gerania, Pačuli a  Pomeranče, které pokožce dodávají kromě krásné vůně také psychickou podporu a radost ze života.